Головна вимога в розвитку дітей – це робити все разом з батьками. Наші ігри тільки допомагають у цьому та дорослі найважливіший інструмент в житі дитини.
- Розвиток дрібної моторики. Малече разом з батьками складає гру, не має значення послідовність, головне одягнути усі частини. Розвиток дрібної моторики в дітей має вирішальну роль їх загальному розвитку і когнітивному розвитку. Ці навички допомагають дітям контролювати рухи пальців, рук та зап’ясть, що важливо для освоєння навичок письма, роботи з інструментами, а також для виконання повсякденних завдань.
- Вивчення концепції “більше – менше” важливо для розвитку когнітивних навичок у дітей. Щоб допомогти дитині зрозуміти це поняття, ви можете використовувати собаку – розвиваку. Ви можете задавати питання типу “Яка купка має більше частинок, а яка менше?” або “У яка частина більше, а яка менш?”. Дозвольте дитині грати з предметами і проводити власні порівняння. Поступово дитина зможе зрозуміти, що означають поняття “більше” і “менше” і використовувати їх у повсякденному житті. Складаючи від більшого к меншому або навпаки дитина навчається розуміти “розмір” у світі.
- Вивчення кольорів. Разом з дитиною розфарбуйте усі частини гри в різні кольори. Підчас фарбування обов’язково проговорюйте кольори та розповідайте малюкові про предмети які мають такий колір. Далі дитина складає предмети по кольорах називаючи його. Запам’ятайте, що важливо робити цей процес цікавим та динамічним, щоб дитина з задоволенням вивчала нові кольори.
- Вивчення геометричних фігур. Вивчення геометричних фігур може бути цікавою та пізнавальною діяльністю для дітей. Ви можете почати з представлення простих форм, таких як кола, квадрати, трикутники та прямокутники. Ви можете використовувати повсякденні предмети, такі як кубики, іграшки або навіть продукти харчування, щоб допомогти дитині візуалізувати та зрозуміти ці форми. Ви також можете грати в такі ігри, як сортування фігур або малювання різних фігур, щоб зробити навчання більш інтерактивним. Просто пам’ятайте про терпіння та заохочуйте дитину досліджувати та навчатися у власному темпі.
- Для навчання дітей рахувати від 1 до 10 можна використовувати різноманітні методи. Один із найпоширеніших – це рахувати різні предмети від 1 до 10. Також можна підключити гру в цей процес, наприклад, просити порахувати деталі гри до числа, що вивчається. Такі вправи допоможуть дитині вивчити числа від 1 до 10.